RSS odběr novinek
Profil xichty.cz na Google+
Profil xichty.cz na Facebooku

Po 31.10.11 - chinaski

BLESKOVKA

TEXT

Začněte s námi odpočítávat! Tisící koncert v rámci turné Klubový speciál 2 skupiny Chinaski se blíží... I vy můžete vidět koncert Chinaski naživo a je to na vás!

Letošní podzimní turné nazvané Klubový speciál 2 skupiny Chinaski začalo na jedničku. Oba koncerty, které zatím kapela odehrála před plnými kluby, byly plné skvělých písní a výborné atmosféry. Každý, kdo přijde na koncert může Chinaski vidět nejen „naživo“, ale i začít odpočítávat do tisícovky koncertů, ten jubilejní „tisící“ bude 7.prosince v pražském Lucerna Music Baru.

A co vzkazuje kapela fanouškům? „ Budeme hrát víc než dvě hodiny průřez všemi alby, které dosud vyšly od roku 1995. Připravili jsme si méně známé skladby, které se budou střídat s našimi největšími hity. Řekl bych, že máme opravdu jedinečně sestavený seznam písní, který chceme prezentovat právě a jenom na tomto Klubovém speciálu 2. Sledujte naše webové stránky a dozvíte se více a hlavně aktuálně!“ dodává František Táborský, kapelník skupiny Chinaski.

Turné má i preventivní poselství – bojuje proti požívání alkoholu za volantem, a proto se jeho podtitul nese ve znamení hesla „Chceš vidět i další náš koncert naživo? Je to na tobě!“. Návštěvníci každého mají možnost u stánku BESIP dostat alkohol testery, reflexní prvky a letáky a hlavně si pomocí speciálních brýlí a hry vyzkoušet, jaké to je řídit pod vlivem alkoholu s 1,5 promile v krvi, což je hladina, při níž se mnozí považují téměř za střízlivé.

Všichni zájemci o koncerty si mohou vstupenky pořídit v obvyklých předprodejích – veškeré informace jsou k dispozici na www.chinaski.cz , http://cs-cz.facebook.com/chinaskipage a o projektu BESIP www.jetonatobe.cz.

 

Zastávky Klubového speciálu 2 skupiny Chinaski – těšíme se na vás:

21.10. Litomyšl – klub Kotelna
22.10. Jilemnice – klub Továrna
05.11. Kadaň – klub Orfeus
11.11. České Budějovice – klub Bazillika
12.11. Zlín - klub Masters Of Rock
18.11. Jablonec nad Nisou – klub WOKO
9.11. Herálec – klub
24.11. Ostrava – klub Garage
03.12. Krnov – Kofola klub
06.12. Praha Lucerna Music Bar
07.12. Praha Lucerna Music Bar
08.12. Praha Lucerna Music Bar 

VÍCE...

Další souhrnné informace ke kapele se dozvíte na profilu: chinaski

Oblíbené kapely