RSS odběr novinek
Profil xichty.cz na Google+
Profil xichty.cz na Facebooku

Čt 16.02.12 - Masters Of Rock 2012 / Vizovice

BLESKOVKA

TEXT

Gothic-metalová SIRENIA plní svůj slib a zahraje na Masters Of Rock 2012!


Tak, jak v loňském roce na pódiu Masters Of Rock slíbil Morten Veland a zpěvačka Ailyn, kapela SIRENIA vystoupí letos na Masters Of Rock (12. - 15. 7. 2012, VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek)! Vloni to, přes veškeré vynaložené úsilí nevyšlo z důvodů problémů s letem jejich bubeníka, který se po zrušení jeho letu neměl jak jinak na festival dopravit. Letos to klapne a my se tak můžeme těšit na opravdu skvělou show, silné bicí a dynamické, progresivní basy, rytmické kytary, romantické klávesy, melancholickou violu, klasické deathmetalové chrčení kontrastující s jemným ženským vokálem, na songy nejen z aktuálního alba "The Enigma Of Life", zkrátka na gothic-symfonii, která vždy dokáže vykouzlit dechberoucí atmosféru.
Vstupenky za super zaváděcí cenu, platnou do konce února nebo do vyprodání této emise vstupenek můžete objednávat zatím POUZE Přes www.mastersofrock.cz, na tel: 577 432 580, 224 235 267, e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku a nebo si je můžete zakoupit ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café a nebo v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3, Praha 1. (pracovní dny 9 - 16 hod.).

VÍCE...

Další souhrnné informace k akci se dozvíte na naší pozvánce: Masters Of Rock 2012 / Vizovice, Areál likérky R. Jelínek Vizovice

Oblíbené kapely