RSS odběr novinek
Profil xichty.cz na Google+
Profil xichty.cz na Facebooku

Út 26.11.13 - Masters Of Rock 2014 / Vizovice

BLESKOVKA

TEXT

MASTERS OF ROCK 2014:

SABATON (SWE) - jedna z nejpopulárnějších skandinávských metalových kapel současnosti přijede do Vizovic představit novou show a album, které kapele vyjde na jaře příštího roku. Na desce nebude chybět hit „Far From The Fame“, který SABATON složili pro festival Masters of Rock. Skladba věnovaná českým fanouškům poprvé zazněla na Masters, oběhla cely svět a zdobí i loňské festivalové DVD.
Masters of Rock je jedním z nejoblíbenějších světových festivalů kapely SABATON a muzikanti vám vzkazují: Do vystoupení zde dáme všechno, těšíme se na vás! Bude to jediné vystoupení těchto Švédů v České republice v roce 2014!

SEBASTIAN BACH (USA) - jedna z největších hvězd v dějinách rocku a metalu, opravdová rock star v prvním samostatném vystoupeni v České republice!

STRYPER (USA) - největší hvězda „křesťanského“ metalu, premiérově na festivalu v České republice!

KORPIKLAANI (FIN) - populární a u nás téměř domácí finská humpa metalová kapela rozeskáče Masters. A co víc? Zvěční to na DVD! KORPIKLAANI se tak přidávají ke kapelám AVANTASIA, ACCEPT, RAGE a LINGUA MORTIS ORCHESTRA, PAIN, ANNIHILATOR a SHAMAN, které už v minulosti natočily své live DVD a vydaly je v celosvětové distribuci! Atmosféru DVD budete vytvářet vy :o)

SERENITY (AUT) - rakouská kometa symfonického metalu poprvé na Masters!

DOGA (CZE) - česká rocková legenda letos slaví 25 let, vyjde jí speciální box s 9 CD a 4 DVD a na Masters představí zbrusu novou scénu a speciální produkci exkluzivně pro Masters of Rock!

SALAMANDRA (CZE) - česká power metalová stálice na Masters pokřtí nové album! S sebou si na pódium přivede i skvělé zahraniční hosty!

LEGENDY SE VRACÍ (CZE) - osvědčená zábavná show, která nikdy nezklame! Jak říká Petr Šiška - kapely mají v playlistu písničky a hity, my hrajeme jen hity!

THE SNUFF (CZE) - metal nové generace! Mladá pražská kapela pokřtí na Masters nové album!

VÍCE...

Další souhrnné informace k akci se dozvíte na naší pozvánce: Masters Of Rock 2014 / Vizovice, Areál likérky R. Jelínek Vizovice

Oblíbené kapely