RSS odběr novinek
Profil xichty.cz na Facebooku

St 19.12.12 - 100°c

BLESKOVKA

TEXT

Skupina 100°C přichází s novým materiálem. Singl Nobody Feels Good z připravované desky kapela představuje v netradičním videoklipu z prostředí automobilových závodů. K patnáctému výročí nadělují 100°C ke skladbě ještě dva remixy renomovaných producentů.

Děj videoklipu vychází z textu skladby, který vypráví o problematickém vztahu otce a syna. Příběh na téma neporozumění a přehnaného otcovského očekávání se rozvíjí v prostředí automobilových závodů. Klip plný dynamických střihů rozpracovává příběh závodníka v kolotoči rychlých aut, pomíjivého mediálního zájmu a slávy.

Jednu z hlavních rolí si zahrál Jiří Johánek, otec frontmana Jakuba Johánka. Ve snímku ztvárnil nekompromisního šéfa závodní stáje a otce, který je pro své cíle schopen udělat cokoli a to bez ohledu na zájmy svého syna. Záběry z prostředí závodní stáje pak odhalují vztah otce a syna mimo svět automobilových klání. 

Natáčení se realizovalo na rakouském Red Bull Ringu a v depu brněnského Masarykova okruhu. Klip režíroval a střihal agilní autor mnoha klipů českých skupin, baskytarista 100°C Ondra Urbanec (Support Lesbiens, Tonya Graves, Wohnout). „Dělat klipy pro 100°C je něco vyjímečného a nedá se to srovnávat s žádnou jinou mou prací. Vizuál k Nobody Feels Good je opět něco nového, co u nás nemá obdoby, takže se všichni těšíme na reakce fanoušků,“ dodává Ondřej Urbanec, baskytarista 100°C.

Skladbu produkoval Jakub Johánek, mixoval a koprodukoval respektovaný producent Aleš Hyvnar (Al Yaman, ex Cartonnage) a remixové verze spíchli Petr Míkovec a Dj Revize.

Patnáct let fungování kapely oslaví 100°C 25. prosince tradičním koncertem v rodných Mariánských Lázních v klubu Na Rampě, kdy se na skok vrátí ze studijní stáže ve Slovinsku bubeník Filip Johánek. Na pódia se kluci vrátí s novým repertoárem na jaře. 


100°C CREW

www.100c.cz
http://www.facebook.com/100Cofficial 


Klip: 

100°C - Nobody Feels Good
http://www.youtube.com/watch?v=QSkHek1OJlM 

 

Remixy:

100°C - Nobody Feels Good - Dj Revize Remix
http://www.youtube.com/watch?v=TvDySEcd9ds&feature=youtu.be 

100°C - Nobody Feels Good - Petr Mikovec Remix
http://www.youtube.com/watch?v=AkVzYAPWJCs

VÍCE...

Další souhrnné informace ke kapele se dozvíte na profilu: 100°c

Oblíbené kapely