RSS odběr novinek
Profil xichty.cz na Facebooku

Ne 16.12.12 - arakain

BLESKOVKA

TEXT

Arakain v roce 2013 vyráží na DVD tour

12.12.2012 – Jaký byl pro metalovou jedničku Arakain rok 2012? Jedním slovem veleúspěšný. Oslavy 30. výročí existence, beznadějně vyprodané jarní turné s exkluzivním hostem Lucií Bílou, rekordní počet odehraných letních festivalů, vydané DVD ARAKAIN XXX. Vrcholem byl samozřejmě megakoncert v PVA Expo Letňany za
účasti bývalých členů Lucie Bílé a Petra Koláře a dalších šestnácti kapel v roli gratulantů. Ze záznamu tohoto koncertu se v současné době vytváří nové DVD a kapela již prozrazuje plány na jaro.

Turné, které startuje na tradičním místě v Polné u Jihlavy už 8. března, ponese jednoduchý avšak výstižný název - DVD tour 2013.

Název DVD tour 2013 právě proto, že prvních 3000 zájemců jej získá zcela zdarma k zakoupené vstupence na libovolný koncert. Nosič vychází v den prvního koncertu a návštěvníci jej obdrží ihned u vstupu.

V současné době kapela dokončuje podzimní část výročního turné. Je
v naprosté herní pohodě, těší se na lednový odpočinek a již nyní prozrazuje, že v novém programu zazní skladby, které se nevešly do playlistu 2012 a fanoušci si je velice přejí slyšet. Chystají se dávno nehrané nebo úplně nové skladby a další velké překvapení.

Vstupenka na DVD tour 2013 s bonusem v podobě nového nosiče je tip na ideální vánoční dárek, který může potěšit nejednoho příznivce tvrdé hudby.…………

Vstupenky je možno zakoupit v Arakain e-shopu a předprodejních sítích TicketStream a Ticket-Art.

První zveřejněné koncerty:

8.3. Polná – KD Zámek
15.3. Plzeň – KD Šeříkovka
16.3. Chyšky – KD
22.3. Brno - KD Semilasso
31.3. Březolupy - Sportovní hala
6.4. Vimperk - KD Cihelna
12.4. Jablonec nad Nisou - Eurocentrum
26.4. Toužim - Sokolovna

VÍCE...

Další souhrnné informace ke kapele se dozvíte na profilu: arakain

Oblíbené kapely